Ece-Atalay Uçar çifti Botanik Park’ta nezih ortamda düzenlenen düğün ve nikah töreniyle dünya evine girdi. Bu görkemli düğünün tüm detayları Haberes Dergisi Temmuz sayısında geniş bir şekilde yer aldı.

Şehrin Paydaşları 2-6 Yaş Egosantriklerini Bırakmalı Şehrin Paydaşları 2-6 Yaş Egosantriklerini Bırakmalı

Eskişehir’in tanınmış avukatlarından Süleyman Uçar’ın avukat oğlu Atalay Uçar, meslektaşı Ece Köşgeroğlu ile hayatını birleştirdi.  Ömür boyu mutluluğa imza atan genç çifti yakınları ve sevenleri yalnız bırakmadı. Törende birbirlerine aşk dolu gözlerle ‘evet’ diyen Ece ve Atalay’ı davetliler coşkuyla alkışladı. 

Genç çiftin nikahını Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce yaparken; nikah şahitlikleri  AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, eski Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Av. Ayhan Kavas ve Kaan Köşgeroğlu yaptı. 

Damat Atalay Uçar düğünde piyano başına geçerek, gelin Ece Köşgeroğlu’nun gözlerinin içine bakarak;  “Gözler Kalbin Aynasıdır” şarkısını seslendirdi. Bu anlamlı ve güzel jest karşısında Ece Köşgeroğlu mutluluktan gözyaşlarına hakim olamadı. Genç çiftin yakınları da duygusal anlar yaşadı.