İlkokul öğrencileri karnelerini Vali Aksoy'un elinden aldı İlkokul öğrencileri karnelerini Vali Aksoy'un elinden aldı

Tepebaşı Belediyesi’nin kardeş şehri Treptow-Köpenick Belediyesi iş birliğinde hayata geçirdiği Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi gerçekleştirdiği eğitim ve etkinlikler ile sosyal girişimci adayı gençlerin ufkunu genişletmeyi sürdürüyor.
Bu kapsamda 3’üncü ve 4’üncü sınıf lisans öğrencileri için Kariyer Planlama Atölyesi gerçekleştirilecek. Sisterslab iş birliği ile Tepebaşı Sosyal Kuluçka Merkezi’nde gerçekleştirilecek atölyeye katılacak öğrenciler ile kariyerlerini planlamaya nereden başlamalı? Kariyer planlarken nelere dikkat edilmeli? Kariyer planlamasında dijital araçları en etkili biçimde kullanma yöntemleri neler? Gibi konular konuşulacak. Atölye, İK Profesyoneli ve Danışman Oya Şahsuvaroğlu, Sisterslab Kurucu Üyesi Merve Güngör ve Sisterslab Kurucu Üyesi Nihal Güngör tarafından gerçekleştirilecek.
27-28 Ocak tarihlerinde gerçekleşecek olan atölyenin ilk gününde ‘Etkili CV Hazırlama ve Linkedin Kullanımı Eğitimi’ ile ‘Mülakat Teknikleri Eğitimi’, ikinci gününde ise ‘Staj ve İş Arama Yöntemleri Atölyesi’ düzenlenecek. 
27 Ocak Cumartesi günü saat 10.00 ila 15.00 saatleri arasında, 28 Ocak Pazar günü 10.00 ila 13.00 saatleri arasından düzenlenecek atölyeye katılmak isteyenler duyuru görselinde yer alan QR kodu okutarak veya http://tinyurl.com/kariyerplanlamaatolyesi linkine tıklayarak kayıt yaptırabilecek.
Katılımın ücretsiz olduğu ve kontenjan ile sınırlı olan etkinlik hakkında bilgi almak isteyenler, www.kulucka.tepebasi.bel.tr web adresinden ve @tepebasikulucka instagram hesabından ulaşabiliyor.

Editör: Ayhan Aydıner