Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri kapsamında Han Halk Eğitimi Merkezi tarafından ilçenin  Cumhuriyet Merkezinde düzenlenen sergi  büyük ilgi gördü. 

Hizmet İçi Eğitim Programları Devam Ediyor Hizmet İçi Eğitim Programları Devam Ediyor

Açılış ve belge töreni  renkli görüntelere sahne oldu. Birbirinden güzel eserlerin yer aldığı sergi açılışına Seyitgazi Kaymakamı Kutsal Baytak, Han Kaymakamı Murat Ak, Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı, daire amirleri, eğitimciler ve vatandaşlar katıldı. Etkinlikte konuşah Han İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Erdal Mete,  2021-2022 eğitim öğretim yılının Halk Eğitim Merkezi açısından verimli geçtiğini söyledi.

Arıcılık el sanatları okuma-yazma spor kursları gibi pek çok alanda merkez ve merkeze bağlı mahallelerde kurslar açılarak halkın yoğun ilgisiyle karşılaşıldığını aktardı. Törende ayrıca okuma yazma kursları başta olmak üzere farklı alanlarda katılım belgesi ve sertifika töreni gerçekleştirildi. Merkez Müdürü Emrullah Aksakal ile serginin hazırlanmasında büyük emeği olan Usta Öğretici Nayme Doğan katılımcılara sergi hakkında bilgiler verdi.