Eskişehir’de 30 okul müdürü, 3 müdür başyardımcısı 55 müdür yardımcısı okullarda görevlendirildi.

Eskişehir’de 8 yıllık görev sürelerini dolduran okul müdürleri, müdür başyardımcısı ve müdür yardımcıları başka okullarda görevlendirildi.  4 yılını olduranların isteklerine görev süreleri uzatıldı. Yapılan değerlendirme sonucunda okul müdürlüğü ve müdür yardımcılığı hakkını kazananlar boş okullarda görevlendirildi. Bu kapsamda 30 okul müdürü, 3 müdür başyardımcısı 55 müdür yardımcısı okullarda görevlendirildi.

Ülkü İlkokulu:                                                        Ramazan Kara

Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulu:                      Emre Akpınar

Ali Rıza Efendi İlkokulu:                                     Erhan Bengi

Yavuz Selim İlkokulu:                                          Ahmet Oflu

Kireç Sedat Buhama İlkokulu:                          Fahri Aydoğmuş

Oklubalı Sabri Kahveci İlkokulu                       Gökhan Şahan

Mahmudiye Atatürk İlkokulu                          Uğur Sayak

 

İstiklal Ortaokulu:                                               Selçuk Akdoğan

Şehit Yalçın Baykuş Ortaokulu:                       Ahmet Kocabey

Salih Zeki Anadolu Lisesi:                                  İbrahim Çambel

Ahmet Kanatlı Anadolu Lisesi:                        Şenol Uçar

İlker Karter Mes. Tek.And. Lisesi:                  İbrahim Boyacı

Ahi Evran Mes.Tek. And. Lisesi                        Mustafa Eker

Eskişehir Kenetlenmeli Eskişehir Kenetlenmeli

Sarar Kız And. İmamhatip Lisesi                     Hasan Kaymakçı

TOKİ Savaş Kubaş And. Lisesi:                         İbrahim Aydemir

Mahmudiye Yunusemre Mes.Tek.Lis.:         Murat Çelebioğlu

Mahmudiye Ş.Nadir Şimşek And. Lis.:          Süreyya Dokuzoğlu

 

Adnan Menderes Anaokulu:                            Duygu Akdemir

Cemal Ererdi Anaokulu:                                     Senem Tüfekçi

Esra Akkaya Anaokulu:                                      Hilal Başaran

Lamia Dayanç Anaokulu:                                   Bilgen Çamoğlu

Sakarya Anaokulu:                                              Mürşide Sezer

Mihalgazi Anaokulu:                                           Fatma Uyar

Cengiz Topel Anaokulu:                                        Yasin Ünver

Kutipoğlu  Anaokulu:                                          Bülent Kara

 

Ş. Tarkan Karaca Özel Eğitim Anaokulu:       Nilgün Uçkun

İnönü Halk Eğitim Merkezi:                              Cemal Aşır