2008 yılında memleketi olan ilçesine dönerek avukatlık mesleğine başladı. Bugüne kadar 15 yıldır avukatlık yapmanın yanı sıra ilçesinde çiftçilik de yapıyor. 31 Mart 2024 seçimlerinde CHP'den Beylikova Belediye Başkanlığına seçildi.
2008 yılında memleketi olan ilçesine dönerek avukatlık mesleğine başladı. Bugüne kadar 15 yıldır avukatlık yapmanın yanı sıra ilçesinde çiftçilik de yapıyor. 31 Mart 2024 seçimlerinde CHP'den Beylikova Belediye Başkanlığına seçildi.