“Baharlarla karşıladığımız Ramazan Bayramımız umutlarımızı yeşertsin” “Baharlarla karşıladığımız Ramazan Bayramımız umutlarımızı yeşertsin”

Tepebaşı Belediyesi, çocukların gelişimine katkı sunan merkezlerle hizmet vermeye devam ediyor.
Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen eğitim ve etkinlikler ile çocukların gelişimine önemli katkılar sunmaya başlayan Bahriye Üçok Eğitim ve Gelişim Merkezi’nin açılış töreni de 10 Mart Pazar günü saat 17.00’de gerçekleşecek. Bahriye Üçok Eğitim ve Gelişim Merkezi, 9 derslik, 3 etüt salonu ve 1 tane de çok amaçlı salonu ile hizmet veriyor. Merkezde uzman eğitmenler tarafından 4,5,6,7 ve 8. sınıf öğrencilerine yönelik akademik ve sosyal gelişimi destekleyici programlar düzenlenerek çocukların gelişimi destekleniyor. 
Bahçelievler Mahallesi Kumluk Sokak No:9 adresinde hizmete sunulan merkezin açılış töreni 10 Mart Pazar günü saat 17.00’de gerçekleşecek. Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç da “Kentimize değer katan, çocuklarımıza katkı sunan Bahriye Üçok Eğitim ve Gelişim Merkezimiz Eskişehir’e hayırlı olsun. Bu merkezlerin çoğaltılması amacıyla çalışmalarımız sürecek. Yavrularımızın eğitim hayatlarına katkı vermeye, onların daha iyi noktalara gelebilmesi için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Açılışımıza tüm Eskişehirlileri davet ediyorum” dedi.

Editör: Ayhan Aydıner