'Yıldızlı Geceler’ etkinlik serisinde dün akşam Oğuzhan Koç sahne aldı. Koç’u, uzun aradan sonra İstanbul’da verdiği ilk konserinde nişanlısı Demet Özdemir de yalnız bırakmadı.

Öykü Gürman Doğum Gününde Sahnede Öykü Gürman Doğum Gününde Sahnede

Üç yıldır Türkiye’nin en önemli sanatçılarının sahne aldığı, Türkiye’nin ilk ödüllü açık hava mekanı TURKCELL VADİ’de gerçekleştirilen ‘Yıldızlı Geceler’ etkinlik serisinde dün akşam Oğuzhan Koç sahne aldı. Koç’u, uzun aradan sonra İstanbul’da verdiği ilk konserinde nişanlısı Demet Özdemir de yalnız bırakmadı.


 Vadistanbul, SM Production ve Atlantis Yapım iş birliğiyle ‘Turkcell Vadi’de ‘Turkcell Yıldızlı Geceler’ etkinlik serisi, 5 Ağustos Cuma akşamı Türkiye’nin en iyi söz yazarı ve bestecileri arasında yer alan çıkardığı şarkılar dinlenme rekorları kıran Oğuzhan Koç’u ağırladı. Sanatçı herkesin kalbine dokunan şarkılarıyla hafızalarda yer edinecek bir konsere daha imza attı. İlk iki şarkıdan sonra dinleyicilerine “hoş geldiniz” diyen Oğuzhan Koç, sözlerini “bugün benim için çok daha anlamlı, çünkü müstakbel eşim beni dinlemeye geldi” ve arkasından da seyiriclere “Beni ilk kez dinlemeye gelenler var mı?” diye sordu. Çok sayıda “evet” yanıtının ardından, “Tekrar hoş geldiniz, umarım keyifler yerindedir. Benim için çok kıymetlisiniz bu akşam çok eğleneceğiz ‘diyen şarkıcı salonu alkışlara boğdu. Sohbetin ardından şarkılarına devam eden Oğuzhan Koç, geniş repertuarı ve eğlenceli şovuyla kendisini dinlemeye gelenlere unutulmaz bir gece yaşattı.