Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehirli esnaflar ile bir araya geldiği ziyaretlerini Esnaf Sarayı’nda sürdürdü. Eskişehir’in ilk alışveriş merkezi olarak faaliyet gösteren Esnaf Sarayı’nda işletmeleri ziyaret eden Başkan Ataç, esnaflar ile sohbet ederek kent ve ülke gündemi hakkında görüş alışverişinde bulundu. Ziyaretlerinde işletme sahiplerine hayırlı işler dileyen Başkan Ataç, vatandaşlar ile de sohbet ederek fotoğraf çektirdi.

Sivrihisar Belediye Başkanı Dökmeci'ye Bir An Önce Mazbatası Verilmeli Sivrihisar Belediye Başkanı Dökmeci'ye Bir An Önce Mazbatası Verilmeli

Esnaf ve vatandaşlar ile bir araya gelirken karşılaştığı ilgi ve samimiyetten dolayı memnuniyetini ifade eden Başkan Ataç, “Eskişehirli hemşehrilerimiz ile her zaman olduğu gibi yine bir aradayız. Karşılaştığımız vatandaşların ilgisi, sevgisi beni çok mutlu ediyor. Onların ilgisi, sevgisi de doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Bana göre en iyi siyaset en iyi hizmettir. Ben her fırsatta insanlarla iç içe olup onlara dokunmayı seviyorum. Çünkü herkes önemsenmek ister. Hizmet etmek önemli ama insan ilişkileri de son derece önemli. Bu nedenle Tepebaşı olarak biz büyük bir aile olduk” dedi.

Esnaf Sarayı esnafları ve vatandaşlar da Başkan Ataç ile bol bol fotoğraf çektirerek gerçekleştirdiği başarılı çalışmaların devamını diledi.

Editör: Ayhan Aydıner