Yüzlerce Öğretmenin katılım sağladığı Öğretmenler Günü Yemeği; Belediye Başkanı Uğur Tepe’nin konuşması, hediye takdimleri, katılımcıların duygularını ifade eden konuşmalarını yapması ve canlı müzik eşliğinde devam etti.

Dost Dernekleri Platformu’ndan Başkan Ataç’a Hayırlı Olsun Ziyareti Dost Dernekleri Platformu’ndan Başkan Ataç’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Öğretmenler Günü ile alakalı duygularını dile getiren Uğur Tepe: “Öğretmenlik, emek, özveri, sabır ve hoşgörü isteyen, bedeli hiçbir maddi karşılıkla ölçülemeyecek kadar değerli, saygın ve gücünü sevgiden alan dünyanın en güzel mesleklerindendir. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı yarınlara hazırlayan ve onların yetişmesinde tüm zorluklara rağmen fedakârca çalışan öğretmenlerimiz her türlü takdire fazlasıyla layıktırlar. Bu mesleğe gönül vermiş fedakâr öğretmenlerimizin, 24 Kasım Öğretmenler Gününü bir kez daha kutluyor, öncelikle Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehit öğretmenlerimizi saygı ve rahmetle anıyorum" dedi.

Editör: Ayhan Aydıner