Tepebaşı Belediyesi tarafından ETİ Caddesi kum sahada kurulan ekran ile Eskişehirliler milli maç gecesinde bir araya geldi.
2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) çeyrek finalinde Ay Yıldızlılar Hollanda ile mücadele etti. EURO 2024 coşkusunu birlikte yaşamak isteyen yaklaşık 12 bin Eskişehirli ise Tepebaşı Belediyesi’nin ETİ Caddesi kum sahaya kurduğu ekran karşısında buluştu. Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç da 12 bin Eskişehirli ile birlikte izledi. 
A Millî Takımımız, Hollanda’ya 2-1 yenilerek EURO 2024’de çeyrek finalde veda etti. Arçelik’in destekleriyle düzenlenen etkinlikte maçı büyük bir heyecanla izleyen Eskişehirliler kurulan ekrandan dolayı Tepebaşı Belediyesi yetkililerine teşekkürlerini iletti. 2024 Avrupa Futbol Şampiyonasında milli takımın elinden geldiğini yaptığını belirten Başkan Ataç, “Tüm Türkiye tek yürek olarak A Milli Futbol takımımızın yanındayız ve #Bizimçocuklar ile gurur duyuyoruz. Bize sergiledikleri performans ile büyük bir coşku yaşattılar. Yaşattıkları gurur ve verdikleri mücadele için teşekkür ediyoruz” dedi.

Türkiye Kano Federasyonu’ndan Başkan Ünlüce’ye Ziyaret Türkiye Kano Federasyonu’ndan Başkan Ünlüce’ye Ziyaret

Editör: Ayhan Aydıner