Uzun süren lösemi ve kanser tedavisi boyunca eğitimlerine ara vermek zorunda kalan çocuklar Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV) Canım Kardeşim Ders Evleri’nde gönüllü eğitmenlerin destekleriyle yıl boyunca geleceğe hazırlandı.
LÖSEV Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı tarafından hem sağlık hem eğitim desteği alan kahraman çocuklar “CANIM KARDEŞİM Ders Evi”nde aldıkları eğitimler sayesinde geleceğe güvenle hazırlanıyor.

LÖSEV’in Kahraman Miniklerinin Karne Partisi Heyecanı…
Uzun süren lösemi ve kanser tedavisi boyunca eğitimlerine zaman zaman ara vermek zorunda kalan çocuklar, LÖSEV Canım Kardeşim Ders Evleri’nde gönüllü öğretmenlerin destekleriyle yıl boyunca geleceğe hazırlanıyor, okul derslerinden geri kalmamak için çalışıyor. Kanseri yenen çocuklar, teorik eğitimler ile birlikte sosyal deneyim kazanarak yaşıtları ile gelecek hayallerinde birlikte yürüyebiliyor. Yıl boyunca umutlarla süren eğitim programı karne partileri ile taçlandırılıyor. 

Şehir Hastanesi’ne ‘Sıfır Atık’ ödülü Şehir Hastanesi’ne ‘Sıfır Atık’ ödülü

Geçtiğimiz hafta sonu, LÖSEV Eskişehir İl İrtibat Ofisi’nde düzenlenen karne partisinde sertifikalarını alan minikler hem gönüllü öğretmenleri ile bir arada dönemi tamamladı hem de eğlenceli boyama etkinlikleri ile unutamayacakları bir gün geçirdi.

Editör: Ayhan Aydıner