Eskişehir'de Şampiyon Öğrencilerin Antrenörü "Arzu Kabal" Eskişehir'de Şampiyon Öğrencilerin Antrenörü "Arzu Kabal"

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehirsporlu Profesyonel Futbolcular Dayanışma Derneği’nin genel kurul toplantısına katıldı.

Özdilek Sanat Merkezi’nde düzenlenen toplantıya Başkan Ataç’ın yanı sıra Eskişehirspor’un efsane kadrosunda yer alan futbolcular katıldı. Genel kurul toplantısında derneğin yeni yönetimi belirlenirken Başkan Ataç güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

“Eskişehirspor bir marka”

Başkan Ataç toplantıda yaptığı konuşmada, “Ben de başta Fethi Kaptan olmak üzere bugüne kadar emeği geçmiş bütün yönetim kurulu başkanlarına ve yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum. Böyle bir tesisin yaşaması hem efsane Eskişehirspor adına hem de bu kentte sizlere sahip çıkılması adına çok önemli. Bugün 5. genel kurulumuz yapılıyor.  Zaman çabuk geçiyor. Ama her şeye rağmen derneğimiz ayakta. Tepebaşı Belediyesi Efsane Eskişehirspor 1965 Spor Tesisleri’nin kurulması ve sizlerin burada olmanız beni çok mutlu ediyor. Eskişehirspor öyle bir marka ki dünyanın neresine giderseniz gidin Eskişehir denilince insanın aklına Eskişehirspor geliyor. Ben genel kurulumuzun hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi. Efsane futbolcular da daima sporun ve Eskişehirli sporcuların yanında ve destekçisi olduğu için Başkan Ataç’a teşekkürlerini iletti. Eskişehirspor'un efsane futbolcularından oluşan dernek yönetim kurulunda ise şu isimler yer alıyor: “Vahap Özbayer, Taşkın Yılmaz, İlhan Çolak, Hüdai Doğu, Feza Baycan, Serdal Eroy.” Denetim kurulunda ise, “Metin Çelik, A. Gani Gümüşcan, İsmet Turhan” isimlerinden oluştu.

Editör: Ayhan Aydıner