Mehmet Şimşek, İl Başkanı Zihni Çalışkan’a Spor Toto Teşkilatı’nda kulübe ait alacağın alacaklılara yönlendirilmesi hususunda gösterdiği şahsi gayretlerinden dolayı tekrar teşekkür etti.

Yenilik Partisi'nden SEY-DER'e ziyaret Yenilik Partisi'nden SEY-DER'e ziyaret

AK Parti Eskişehir  İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan bugün Eskişehirspor'u ziyaret ederek Kulüp Başkanı Mehmet Şimşek ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Konuyla ilgili Eskişehirspor'dan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı; "Çalışkan; Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Kasapoğlu’nun şehrimizi ziyaretindeki paylaşımları aktararak, Bakanımızın Eskişehirsporumuzla ilgili olarak tasarruflarını Mayıs ayında yapılması planlanan ziyaretinde müjdeleyeceğinin bilgisini paylaştı. İl Başkanı, Eskişehir’in bir spor kenti olduğunu aktararak şehrimizde bu yöndeki yatırımların devam edeceğini de sözlerine ekledi. Kulüp Başkanımız Mehmet Şimşek ise, Av. Zihni Çalışkan’a nazik ziyaretlerinden ve Spor Toto Teşkilatı’nda kulübümüze ait alacağın alacaklılara yönlendirilmesi hususunda gösterdiği şahsi gayretlerinden dolayı tekrar teşekkür etti."