Ayşe Ünlüce'nin Acı Günü Ayşe Ünlüce'nin Acı Günü


Geçtiğimiz günlerde Eskişehir Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Genel Kurulu’nda başkan seçilen Kamer Ali Durur ve yönetim kurulu üyeleri Başkan Büyükerşen’i ziyaret etmişti. Bu kapsamda Büyükerşen, Kamer Ali Durur ile Hacı Bektaş Veli Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Battal Sülük ve yönetimlerine iade-i ziyarette bulundu.
CHP Eskişehir Milletvekili İbrahim Arslan, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı’nın da yer aldığı ziyarette Büyükerşen, Eskişehir Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Genel Kurulu’nda başkan seçilen Kamer Ali Durur ile Hacı Bektaş Veli Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Battal Sülük’ü tebrik ederek görevlerinde başarılar diledi. Büyükerşen, “Nazik ev sahipliğiniz için çok teşekkür ederim. Sizlerle olan sıcak bağlarımız her zaman örnek olmuştur. Yeni dönemde de çok güzel çalışmalara imza atacağınıza eminim. Başkanları ve yönetimlerini yürekten kutlarım.” dedi. 
Durur ve Sülük de Büyükerşen’e nazik ziyaret için teşekkür ederek Eskişehir’e kattığı büyük vizyon ve değer için teşekkür ettiler. 
Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyaret çektirilen fotoğrafla tamamlandı.

Editör: Ayhan Aydıner