Ünlüce mesajında şunları söyledi; "Kıymetli hemşehrilerim; Dayanışma ve yardımlaşmanın ön plana çıktığı, birlik ve beraberliğin pekiştiği, birbirimize sımsıkı sarılacağımız bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Yangınla Mücadelede Herkese Görev Düşüyor Yangınla Mücadelede Herkese Görev Düşüyor

İnsanlığın içinde bulunduğu savaşlar, acılar ve gözyaşları hepimizi düşündürse de; bayramlarımızın birlik ve beraberlik çağrısına kulak vermeye her zamankinden daha fazla ihtiyacımız olduğunu unutmamalıyız.

Bayram paylaşmaktır, dayanışmadır. Rengârenk şekerlerle çocukları kapıda bekleyen büyüklerimizdir. Sofralarda bereket, hanelerde huzur demektir.

Özellikle ülke olarak içerisinde bulunduğumuz ekonomik sıkıntılar, yaşanan derin yoksulluk hepimize bu bayramda önemli bir görev yüklüyor.

Bayram vesilesiyle komşularımızdan ve sokağımızdan başlayarak uzanan her eli tutmalı, zor günlerde birbirimizin yanında olduğumuzu en güçlü şekilde hissettirmeliyiz.   

Kurban Bayramımızın Yunus gönüllü, sevgi ve hoş görünün simgesi güzel şehrime, ülkemize, İslam Âlemine ve insanlığa barış, huzur, bereket getirmesini diliyorum.

Sevdiklerimizle bir arada olmanın kıymetini bileceğimiz nice mutlu bayramlara…"

Editör: Ayhan Aydıner