Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, EBB Adayı Ayşe Ünlüce ile birlikte sivil toplum kuruluşları ile temaslarını sürdürüyor. 
Bu kapsamda Başkan Ataç ve EBB Adayı Ünlüce Eskişehir MÜSİAD Eskişehir Şube Başkanı Oğuz Özdemir ve üyelerini ziyaret etti. Ziyarete CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer de eşlik etti. Ziyarette Başkan Ataç,  EBB Adayı Ünlüce ve Çakırözer üyeler ile sohbet ederken ülke ekonomisine katkı sunan genç ihracatçıları teşvik ve takdir etmek amacıyla düzenlenen Genç MÜSİAD Altın Konteyner İhracat Ödülleri programından ödülle dönen üyeleri tebrik etti. 
Ziyarette dernek Başkanı Özdemir, 2023 Şubat ayında görevi devraldığını ifade ederek dernek çalışmaları hakkında bilgi verdi. Ziyarette konuşan Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederek “20 yıldır Tepebaşı Belediyesi’nde başkanlık görevi yapıyorum. 20 yıllık süreçte birçok dost edindik. Gençlerimizle, iş insanlarımızla, esnafımızla birlikte istihdam için kentin gelişimi için birlikte çalışacağız. Bizim yaptığımız işlerde samimiyet var, dürüstlük var” ifadelerini kullandı.
 “Şehir kimliğimiz var”
Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Ayşe Ünlüce "Şehrimizin ekonomisine katkı sağlayan her kesimle iletişim halinde olmak, birlikte bu şehri daha ileriye taşımak istiyoruz. Sanayicimizden esnafımıza, emeklimizden öğrencimize herkesten destek alacağız ve yerelde Eskişehir ittifakını bozmadan 31 Mart’ta Eskişehir için kazanacağız. Bu şehirde 25 yıllık bir emek var. Tüm kentlilerimizle oluşturduğumuz bir şehir kimliği var. Bu kimliğe zarar gelsin istemiyoruz. Kazım Başkanımız ve Ahmet Başkanımız ile iyi bir uyum yakaladık. Bu şehir için çok güzel hizmetlere imza atacağız inanıyorum" dedi. 
“İstihdam ofisleri kurmak istiyoruz”
Özellikle gençlerin en büyük problemlerinden birinin gelecek kaygısı ve işsizlik olduğuna değinen Ünlüce "Eskişehir Büyükşehir Belediyesi olarak yeni dönemde bu konuda önemli bir projeye imza atacağız. Başta ETO, ESO VE EOSB ile İŞKUR olmak üzere birçok noktaya temas ederek istihdam ofisleri kurmak istiyoruz. Bu ofislerde hem alanında uzman kişiler eğitimler verecek hem de özellikle gençlerin kendi alanlarında istihdam edilmesine olanak sağlayacağız" diye konuştu.

“Huzur ve güvenliğimiz için özveriyle görev yapıyorsunuz” “Huzur ve güvenliğimiz için özveriyle görev yapıyorsunuz”

Editör: Ayhan Aydıner