Alpu Heyetinden Ünlüce’ye Ziyaret Alpu Heyetinden Ünlüce’ye Ziyaret


Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, kent merkezinin yanı sıra hemen her fırsatta ilçe ve kırsal mahalle sakinleri ile de bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Ataç son olarak Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe ile birlikte Kırka ziyaretinde bulunarak vatandaşlar ile buluştu. Kırka’da pazar yerini ziyaret ederek hem vatandaşlar hem de esnaflar ile sohbet eden Başkan Ataç, hayırlı Ramazanlar diledi. 


“Bizim yerimiz makam odamız değil, vatandaşlarımızın yanıdır”
Kırka ziyaretinde bir değerlendirmede bulunan Başkan Ataç, "Bizim görev alanımız her ne kadar Tepebaşı bölgesi olsa da Eskişehir'in her yerinden vatandaşlarımız ile çok güçlü bağlarımız var. Şehrimizin en ücra noktasına kadar hiçbir yeri ihmal etmemek için elimizden geleni yapıyoruz. Bugün de Uğur Başkanımız ile birlikte Kırka’da vatandaşlarımızla bir araya geldik, hayırlı ramazanlar ve bol kazançlar diledik. Ülke meseleleri üzerine sohbet ettik, hem hemşehrilerimiz memnun oldu hem de biz mutlu olduk. Şehrimizin her yerinden hemşehrilerimiz de çok iyi bilir ki bizim yerimiz makam odamız değil, vatandaşlarımızın yanıdır. Eskişehir’in tüm ilçelerinde daha iyi bir kent için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.
Vatandaşlar ile uzun süre sohbet eden Başkan Ataç, bol bol hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi. CHP Seyitgazi İlçe Başkanı Selma Sara’nın da katıldığı programda vatandaşlar da Başkan Ataç ve Başkan Tepe’ye başarılar diledi.

Editör: Ayhan Aydıner