“Köylerimizde İstihdamı Artırmak İçin Kadın Kooperatifleri Kurun”
Ayşe Ünlüce “Mahmudiye'nin değerli muhtarlarıyla bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyoruz. İshak Başkanımızın üçüncü döneminde de seçileceğine inanıyorum. 31 Mart sonrasında sizlerin de talepleri ve önerilerini değerlendirerek birlikte güzel işlere imza atacağız. Bugün buraya sizleri dinlemek için geldik. Beklentileriniz ve önerilerinizi dikkate alarak Mahmudiye’nin 5 yıllık dönemini birlikte şekillendireceğiz. İlçemizin kanalizasyon sorununu çözdük ve şimdi büyük köylerimizden başlayarak hizmetlerimizi her yere götüreceğiz. Muhtarlarımıza özel bir mesajımız var: Kadın kooperatiflerini desteklemek istiyoruz. Han ilçemizde Han’ın Eli Kadın Kooperatifi kuruldu ve ürünleri Büyükşehir Belediyesi Üretici Marketlerinde satışta. Mahmudiye'de sıcak su var, burada çiçek veya çim serası kurabilirsiniz, biz destek sağlarız. Gençlerimizin köyden kente göç etmemesi ve ilçelerimizde istihdam sağlanması için çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi. 
Talat Yalaz da şu ifadeleri kullandı: "Muhtarlık, parti desteği olmaksızın doğrudan seçilen bir makam. Sizler vatandaşlar ile belediyelerimiz arasında köprü görevi yapıyorsunuz. Bu nedenle sizlere teşekkür ediyorum."
Utku Çakırözer ise şunları dile getirdi: "Mahmudiye'yi son 8 yıldır mecliste sürekli gündeme getiriyorum. Hükümet burada hiç bir yatırım yapmadı. Belediyemizin eksiklikleri olabilir, bunları iletişim halinde olarak, doğru bir planlama ile biz çözeriz. Ayşe Başkanımız, bu eksiklikleri 31 Mart sonrasında ivedilikle giderecektir, inanıyorum” dedi.

Başkan Ataç Ve Ünlüce Bilecikliler İle Buluştu Başkan Ataç Ve Ünlüce Bilecikliler İle Buluştu

Editör: Ayhan Aydıner