Eskişehir Barosu avukatlarından Av. Enes Turhan ile Av. Şükran Akköprü görkemli bir düğünle dünya evine girdi.

‘Yıldızlı Geceler’ in Kapanış Konseri’nde Sertab Erener Rüzgarı ‘Yıldızlı Geceler’ in Kapanış Konseri’nde Sertab Erener Rüzgarı

Kent Palace salonunda yapılan genç avukatların nikahını Odunpazarı Belediye Başkanı Av.Kazım Kurt kıydı. Nikahta gençlere ömür boyu mutluluklar dileyen Başkan Kurt, meslektaşlarının nikahını kıymaktan memnuniyet duyduğunu, ilk kez böyle bir kalabalık alında nikah kıydığını söyledi. Çiftlerin nikah Şahitlerini ise Ankaradan düğüne katılan Önder Turhan ve Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Nadir Küpeli yaptı.

Genç avukatların düğününe toplumun her kesiminden, uzaktan ve yakından çok sayıda davetli katıldı. Antalya Kepez Kaymakamı Nusret Şahin başta olmak üzere, Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Ünal, Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan, Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe, Eskişehir Orgnize Sanayi Bölge Başkanı Nadir Küpeli, Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin  Güler, Sarar Şirketler Protokol  Müdürü Alaattin Çoban, İnönü İlçesi Eski Belediye Başkanı İsmail Karaköse, Sarıcakaya Belediye Başkanı Hüseyin Çam, Gürlife ve Özel Ümit Hastaneleri Yöneticileri, akademisyenler, iş insanları,siyasi parti başkan ve yöneticileri,Belediye Meclis Üyeleri,muhtarlar ve İstanbul başta olmak üzere çok sayıda ilden davetliler katıldı.
Düğünde Eskişehir Halk Oyunları ekibinin  gösterileri, Henna Dance Performans ekibinin damatla birlikte yapığı gösteri davetlilerin ilgisini çekti. Karadeniz ve Eskişehir yöresine ait oyunların oynanıp halayların çekildiği genç çiftlerin düğününe mazeretleri nedeniyle katılamayan başta Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer olmak üzere, Ardahan Valisi Hüseyin Öner, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç telgraf göndererek mutluluklar diledi. Eti Şirketler Yönetim Kurulu Başkanı Firuzhan Kanatlı, Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Celalettin Kesikbaş, Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan, Eskişehir Barosu Başkanı Av.Mustafa Elagöz’ünde aralarında olduğu onlarca kişi kurum ve kuruluş çelenk ve çiçek gönderdi. Düğün açılış konuşmasını yapan ve gelen davetlilerle yakından ilgilenen damatın babası Hüseyin Turhan :“Kıymetli hanımefendiler beyefendiler her birinizin yüreğimin ta derinliklerinden gelen sevgi ve muhabbetlerimle selamlıyorum.Turhan ve Akköprü aileleri adına çok teşekkür ediyorum.Yüce mevla bu mutlu günümüze katılımınızdan dolayı hepinizden razı olsun. Hangi birinize nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum. Türkiye’nin dört bir tarafından düğünümüze işirak eden kardeşlerim, dostlarım, arkadaşlarım, akrabalarım abilerim ablalarım her birinize yürekten teşekkür ediyorum.Mazaretleri nedeniyle bu akşam aramızda bulunamayan bu sebeple telefon açıp mesaj gönderen, düğünümüzü çiçek bahçesine çeviren tüm dostlara,kıymetli basın mensuplarımıza  ailemiz adına şükranlarımı sunuyorum.Bir teşekkürde bu güzel salonun işletmecisi değerli dostum Özgür Demirdaş’a ve ekibine çok teşekkür ediyorum” dedi.