Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehirli esnaflar ile bir araya geldiği ziyaretlerini Esnaf Sarayı’nda sürdürdü. Eskişehir’in ilk alışveriş merkezi olarak faaliyet gösteren Esnaf Sarayı’nda işletmeleri ziyaret eden Başkan Ataç, esnaflar ile sohbet ederek kent ve ülke gündemi hakkında görüş alışverişinde bulundu. Ziyaretlerinde işletme sahiplerine hayırlı işler dileyen Başkan Ataç, vatandaşlar ile de sohbet ederek fotoğraf çektirdi.

“Baharlarla karşıladığımız Ramazan Bayramımız umutlarımızı yeşertsin” “Baharlarla karşıladığımız Ramazan Bayramımız umutlarımızı yeşertsin”

Esnaf ve vatandaşlar ile bir araya gelirken karşılaştığı ilgi ve samimiyetten dolayı memnuniyetini ifade eden Başkan Ataç, “Eskişehirli hemşehrilerimiz ile her zaman olduğu gibi yine bir aradayız. Vatandaşımız bizleri kentin göbeğindeki Esnaf Sarayı’nda da en uzak noktadaki mahallelerimizde de oldukça sıcak ve samimiyet ile karşılıyor. İnsanımız bize güven duyuyor, bizim için bundan kıymetlisi yok. Çünkü Eskişehirliler kime güvenip güvenmeyeceğini çok iyi bilir, maddiyata değil insani değerlere kıymet verir. Bugüne kadar hemşehrilerimizin güvenini sarsacak bir işin içinde olmadık, bundan sonra da olmayacağız. Halkımızın ilgisine ve güvenine layık olabilmek adına elimizden gelen çabayı göstermeye, Eskişehir için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Esnaf Sarayı esnafları ve vatandaşlar da Başkan Ataç ile bol bol fotoğraf çektirerek gerçekleştirdiği başarılı çalışmaların devamını diledi.

Editör: Ayhan Aydıner