Başkan Gürhan Albayrak’tan Sarıcakaya ve Mihalgazi’ye Çıkarma Başkan Gürhan Albayrak’tan Sarıcakaya ve Mihalgazi’ye Çıkarma


390 bin nüfusu bulunan, 1 Milyon 373 bin 40 kilometre kare yüz ölçümüne sahip 92 mahallesi bulunan Tepebaşı Bölgesinde Başkan Yüzügüllü tek tek vatandaşlarla görüşmelerine devam ediyor. Her mahallesine, her caddesine ve her sokağında bulunan hemşerileri ile bir araya gelen Başkan Yüzügüllü günde ortalama 15 bin adım atarak vatandaşlarla gönül bağı kurmaya devam ediyor. 60 günde adım adım yaklaşık 685 km yol yürüyen ve Tepebaşı’nın tüm sorunlarını yakından görerek vatandaşlarla fikir alışverişi yaparak hizmet için yola çıkan Başkan Hamid Yüzügüllü yorulmadan çalışmalarına devam ediyor.

Seçim çalışmaları kapsamında Başkan Yüzügüllü 11 Seçim Koordinasyon Merkezi açılışı, Güçlü Kadın Mutlu aile diyerek 25 kez Kadın buluşması ve 22 otobüs Sivrihisar gezisi düzenledi. Tepebaşı’nda Gençlerin sesi yankılanacak diyen Başkan Yüzügüllü 30 kez gençlik buluşması programına katıldı. Teravih namazları sonunda 50 program düzenleyerek şerbet ikramında bulunulurken, 10 kez sabah namazı sonrası çorba ikramında bulundu. 70 STK, Oda ve Dernek ziyaretinde bulunan Başkan Hamid Yüzügüllü, 30 kez kıraathane buluşması gerçekleştirdi. Tepebaşı Bölgesinde bulunan 50 ana caddede 7500 esnaf ziyareti gerçekleştiren Başkan Yüzügüllü Tepebaşı Bölgesinde vatandaşların gönüllerine dokunarak hizmet aşkıyla çalışmalarını sürdürüyor.  

Editör: Ayhan Aydıner