Autoshow26 ve Motoshow Kulübü üyelerine “motokros” alanı oluşturacaklarını ifade ederek müjde veren Ayşe Ünlüce, “Yenikent Mahallesi’nde engebeli 70 dönümlük bir arazimiz var. Bu arazi üzerine sizler için motokros alanı oluşturmak ve bu alanda sizlerin keyifli vakit geçirmenizi istiyoruz. Projemizi hazırladık, o alanı sizlere hediye edeceğiz” dedi. 
Eskişehir’de birçok sivil toplum kuruluşu, dernek, oda ve kulüplerle bir araya geldiklerini hatırlatan Ayşe Ünlüce, “Eskişehir’de birçok sivil toplum kuruluşlarımızı, odalarımızı, derneklerimizi ve kulüplerimizi ziyaret ediyoruz. Ben bu ziyaretlerde şunu görüyorum; Eskişehir çok renkli bir kent. Ne kadar çok oluşum var, ne kadar çok kulübümüz var. Ben bunlara çok önem veriyorum. İlgi alanlarımıza göre bir çatı altında toplanarak o yalnızlık hissinden çıkılıyor ve aidiyet duygusu gelişiyor. Bizim bu renklere ihtiyacımız var. Biz bu renklerin katkısıyla bu kenti inşa etmek istiyoruz” dedi. 
Eskişehir ile ilgili birçok proje hazırladıklarını ve projeleri hazırlarken “Dengeli Büyüme” modelini öne çıkardıklarını söyleyen Ayşe Ünlüce, “Bizim bütün projelerimizin ortak bir amacı var; sosyal ve adil bir kent olmak. Sosyal belediyecilik ve adil belediyecilik kavramları bizim için çok önemli. Bu şehrin farklı bileşenlerini besleyerek büyümek, bu bileşenleri geliştirerek dengeli bir Eskişehir kurmak istiyoruz” diye konuştu. 
Gecenin sonunda kulüp üyeleri Ayşe Ünlüce’ye marteniçka hediye ederek bileğine taktı. Bilekliğin Ünlüce’ye şans getireceğine inandıklarını söyleyen kulüp üyeleri “Dilediğiniz ne varsa gerçekleşsin” ifadelerini kullandı.  
Düzenlenen etkinliğe CHP Milletvekilleri Utku Çakırözer, Jale Nur Süllü ve CHP İl Başkanı Talat Yalaz katıldı. 

“Huzur ve güvenliğimiz için özveriyle görev yapıyorsunuz” “Huzur ve güvenliğimiz için özveriyle görev yapıyorsunuz”

Editör: Ayhan Aydıner