banner8
banner45
Öne Çıkanlar ilçe milli eğitim müdürü Hafriyat atıkları Erdem Taşkın Muttalip mahallesi tepebasikulucka
banner47

Bu haber kez okundu.

SES'ten Büyükşehir'e teşekkür

Koronavirüs ile Mücadele Eylem Planı kapsamında pandemi döneminde birbirinden önemli hizmetlere imza atan Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları sivil toplum kuruluşlarının da takdirini topladı. Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası Eskişehir Şube Başkanı Birtürk Özkavak ve yönetimi de gerçekleştirilen çalışmalar ve sağlık çalışanlarına yönelik uygulamaları dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi’ne nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Ülke olarak zor bir dönemden geçtiğimizi ancak bu süreçte birlik ve beraberlik duygularıyla dayanışmanın ön plana çıktığını ifade eden Özkavak, Büyükşehir Belediyesi’nin de sağlık çalışanları için önemli uygulamalara imza attığını belirtti. Özkavak “Sağlık çalışanları için toplu taşıma ve cadde otoparklarını ücretsiz hale getiren belediyemiz, ayrıca konuk evini de sağlık çalışanlarına tahsis ederek önemli bir dayanışma örneği göstermiştir. Vatandaşlarımız için verdiği hizmetlerin yanı sıra otellerde ve konukevlerinde kalan sağlık çalışanları için de hastanelere ücretsiz ulaşım imkanı sağlamış buradaki personellerimizin temel ihtiyaçları konusunda da kendilerine destek olmuştur. Ayrıca sağlık çalışanları için üretilen binlerce siperlik de bu dönemde hastanelerimize ücretsiz olarak ulaştırılmıştır. Toplum sağlığı için yerel yönetimlerin önemini bir kez daha anladığımız şu günlerde ben şahsım ve sendikamız adına Büyükşehir Belediyemize teşekkür ediyorum” dedi.

Asıl teşekkürü sağlık çalışanlarının hak ettiğini ifade eden Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce ise “Öncelikle ziyaretinizle bizleri çok mutlu ettiniz.

Pandemi döneminde kurum olarak sürekli birlik, beraberlik ve dayanışma vurgusu yaptık. Bu süreçte en büyük teşekkürü ise emektar sağlık çalışanlarımız hak etmektedir. Bizler sağlık çalışanlarımıza minnettarız” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol