Mesajında birlik ve beraberlik vurgusu yapan Başkan Küpeli, şu ifadelere yer verdi: “Bayramlar, paylaşmanın ve dayanışmanın en güzel örneklerinin yaşandığı özel günlerdir. Bu anlamda, Kurban Bayramı’nın ruhunu yaşatarak, ihtiyacı olanlara destek olmayı, yardımlaşmayı ve hoşgörüyü elden bırakmamalıyız. Asırlardır millet olarak bizleri daha güçlü kılan, milli ve dini duygularımızın, örf ve adetlerimizin kuvvetlendiği birlik ve beraberliğimizin, yardımlaşma ve dayanışmanın en güçlü şekilde yaşandığı bir Kurban Bayramı’nı daha birlikte idrak etmenin mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz. Bizler, milli ve manevi değerlerimize sahip çıkarak, hayatımıza sevgi, saygı, dayanışma ve hoşgörü duygularını egemen kıldığımız sürece, inşallah hep beraber emin adımlarla daha nice bayramlara erişeceğiz. Ülke ve millet olarak güvenli ve huzur içinde geleceğe ilerlerken, idrak edeceğimiz mübarek Kurban Bayramı’nın bölgemizde ve Müslüman âleminde yaşayan tüm kardeşlerimiz için hayırlara kapı aralamasını, rahmetinin ve bereketinin de sıkıntılardan kurtuluşa vesile olmasını diliyorum.

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi olarak, sanayimizin gelişimine katkıda bulunma ve şehrimizin kalkınmasında öncü olma misyonumuzu büyük bir azimle sürdürüyoruz. Değerli sanayicilerimizin ve OSB’deki 49 bin çalışanımızın katkılarıyla, hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz. Eskişehir’imizin sanayi sektöründe daha da güçlenmesi için, ortak çabalarımızın ve iş birliklerimizin artarak devam edeceğine olan inancım tamdır. Bu vesileyle, Kurban Bayramı’nın ülkemize ve tüm insanlığa barış, refah ve mutluluk getirmesini temenni eder, bayramınızı en kalbi duygularla kutlarım. Bayramın huzur, sağlık ve esenlik dolu geçmesini diler, sevdiklerinizle birlikte nice bayramlara ulaşmanızı temenni ederim.”

Babalar Gününü de kutlayan Başkan Küpeli, “Babalarımız, bizlere sevgiyle rehberlik eden, destek olan ve hayatımızı şekillendiren önemli figürlerdir. Onların fedakârlıkları ve özverileri sayesinde bugün buradayız. Babalar Günü'nde tüm babaları en içten duygularımla kutluyor, sağlık ve mutluluk dolu nice yıllar diliyorum” diye konuştu.

Yangınla Mücadelede Herkese Görev Düşüyor Yangınla Mücadelede Herkese Görev Düşüyor

Editör: Ayhan Aydıner