Herkes yağmurdan kaçarken o Porsuk'a Atladı Herkes yağmurdan kaçarken o Porsuk'a Atladı


Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Yukarı Söğütönü Mahallesi’nde gerçekleştirilen iftar programında mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Yukarı Söğütönü Mahallesi’nde düzenlenen sokak iftarında birçok vatandaş paylaşmanın ve bir arada oruç açmanın mutluluğunu yaşadı. Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç da iftar programına katılan vatandaşlar ile selamlaşarak sohbet etti.

Vatandaşlar düzenlenen iftar programı için Başkan Ataç’a teşekkür ederken Tepebaşı Belediye Başkanlığına yeniden seçilmesinden dolayı da hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
İftar sonrası değerlendirmelerde bulunan Başkan Ataç, “Her Ramazan ayında iftar sofralarımızı vatandaşlarımızla paylaşıyoruz. Vatandaşlarımız da sağ olsunlar sofralarımızı boş bırakmıyor. Bugün yine iftar sofrasında bir aradayız, bu bizi çok mutlu ediyor. Sofralarımızda birliğimiz, beraberliğimiz artarken soframızın bereketi de artıyor. Bizleri her konuda yalnız bırakmayan tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Şimdiden bayramınızı kutluyor, sağlıklı günler diliyorum” dedi.
İftar programına yeni dönem meclis üyeleri de katıldı.

Editör: Ayhan Aydıner