Eskişehir İl Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Ölçme Değerlendirmeden sorumlu Şube Müdürü Ahmet Şen ve ekibi ile birlikte Eskişehir Ölçme Değerlendirme Merkezi faaliyetlerinin sunumu ve gerçekleştirilmesi planlanan çalışmalar hakkında bilgi aktarmak amacıyla Bakan Yardımcısı Dr. Sadri Şensoy ve Ölçme Değerlendirme Genel Müdürü Dr. Murat İlikhan'ı  makamlarında ziyaret ettiler.

Gerçekleştirilen ziyarette ölçme-değerlendirmenin, öğretimin ve öğrenmenin önemli bir parçası olduğunu dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Eskişehir olarak uluslararası sınavlarla ilgili yapılan bazı çalışmalar hakkında bilgi verdi. 

Bakan Yardımcısı Dr. Sadri Şensoy ve Ölçme Değerlendirme Genel Müdürü Dr. Murat İlikhan;  Ölçme ve değerlendirme, öğretme ve öğrenmenin etkililiğini belirlemek amacı ile yapılan, eğitimle ilgili verilerin toplanmasını ve yorumlanmasını içeren çok adımlı, sistematik bir süreç olduğunu vurgulayarak Eskişehir ilinin göstermiş olduğu gayretlerden dolayı teşekkür ettiler ve yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

Proje Okullarına Öğretmen Alımı Fişleme Sistemi İle mi Oluyor? Proje Okullarına Öğretmen Alımı Fişleme Sistemi İle mi Oluyor?