banner198
banner47

Haberes 1 yaşında

Dergimizin ilk sayısında Ayhan Aydıner Editör yazısında şu ifadeleri kullanmıştı; "Sosyal ve kültürel yaşam gelişimi ile tüm Türkiye’nin imrendiği Eskişehir’de kentimize yakışan şekilde zengin içerikli, doğru ve ilkeli İş, Yaşam ve Politika Dergisi Haberes ile karşınızda bulunmaktan gurur duyuyoruz. Büyük sevinç ve heyecanla dergimizin ilk sayısını sunuyoruz. 8 Mayıs 2020’de yayın hayatına başlayan Haberes,  gündem yaratan özel haberler, kentin kanaat önderleri, sanatçılar, sporcular ile yapılan röportajlar, araştırmalar ve nitelikli yazarların yorumlarıyla Eskişehir’in değerlerine sahip çıkacak. Doğrunun, emeğin, alın terinin, iyinin, güzelin yanında olacağız. Yanlışın, hırsızın, arsızın, ahlaksızın ve çok sevdiğimiz kentimize kötülük etmek isteyenlerin karşısında olacağız. 23 yıllık meslek hayatımda olduğu gibi haberlerimizde, yorumlarımızda cesur olacağız. Eskişehir’de kavgayı değil, barışı destekleyeceğiz. 'Her işyerinde Bir Haberes olacak',  'Her Evde Bir Haberes olacak',  'Kent, ülke ve insanlık adına söyleyecek sözü olan herkes Haberes’te  olacak( vizyonuyla tüm Eskişehir’in dergisi olacağız.  Daha sonraki süreçte bununla da yetinmeyeceğiz.  Eskişehir’de çıkan Türkiye’nin dergisi olacağız. ‘Haberi Es Geçmeyin Haberes’, ‘Olayları Es Geçmeyin Haberes’, ‘Gündemi Es Geçmeyin Haberes’, ‘Sporu Es Geçmeyin Haberes’, ‘Yaşamı Es Geçmeyin Haberes’, ‘Kültür Sanatı Es Geçmeyin Haberes’  sloganlarıyla yayına başladığımız güçlü haber portalımızla da dijital dünyada okurlarımıza en güzel haber, yorum, röportaj, araştırmalarımızla onları en doğru şekilde bilgilendireceğiz. Dijital ortamda da kurduğumuz hayalleri gerçekleştirerek; internet haberciliğinde de dünyada doğru, dürüst, hızlı ve etkili haberciliğin adresi olacağız."

Ne mutlu ki  gazete tadında hazırladığımız ‘İş, Yaşam ve Politika Dergisi Haberes 12 aydır düzenli olarak okurlarıyla buluştu.  Yayınladığı 12 sayısıyla dergicilikte getirdiği ‘yeni soluk’ ile  ‘kalite alanında öncü olmaya’ devam etti. Kaliteden taviz vermeden sürdürdüğümüz yayın serüvenimizde; okurlarımızın dergimize gösterdiği büyük teveccüh ve beğenileri bizleri mutlu ediyor. “Eskişehir’de çıkan Türkiye’nin Dergisi olacağız”  hedefimize okurlarımızın büyük ilgisi ve kaliteyi tercih ederek, reklamlarını Haberes’e veren birbirinden değerleri firmaların ve kurumların memnuniyeti hedefimize doğru adımlarla gittiğimizi bizlere gösteriyor. 

Pandemi döneminde tüm zorluklara karşı on iki sayıyı kaliteden hiçbir taviz vermeden siz okurlarımızla buluşturmamız sadece Eskişehir’in değil, tüm Türkiye’nin takdirini topluyor. 12 aylıklık yayın serüvenimizde tek rakibimiz pandemi ve kısıtlamalar oldu.   www.haberes.com.tr'de özel haber, röportajlarıyla ve güçlü yazar kadrosuyla dijital platformda  fark yaratırken; internet haberciliğinde de ülkemizde doğru, dürüst, hızlı ve etkili haberin adresi oldu. Birinci yılımızı kutladığımız bugün; Eskişehir'de, Türkiye ve Dünya da bizleri takip eden tüm okuyucularımıza, kaliteyi tercih ederek, reklamlarını Haberes'e veren değerli kurum ve firmalara teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız. Sevgiyle  kalın...

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol