Epik Tiyatro Ve Bertolt Brecht Anlatıldı Epik Tiyatro Ve Bertolt Brecht Anlatıldı

27 Nisan - 5 Mayıs tarihleri arasında TÜYAP, Türkiye Yayıncılar Birliği ve Eskişehir Ticaret Odası işbirliği ile düzenlenen Eskişehir 3. Kitap Fuarı’na birimlerinin açtığı stantlar ve düzenlediği birbirinden özel etkinliklerle katkı sunan Büyükşehir Belediyesi, büyük bir farkındalık yarattı.
Fuarda Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri, Kadın Danışma ve Dayanışma Merkezi, Bilim Deney Merkezi, Gençlik Merkezi ve Masal Şatosu tanıtım, bilgilendirme, çeşitli atölye ve etkinliklerle Eskişehirlilere keyifli anlar yaşattılar.
Bu kapsamda Büyükşehir Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından fuarda çocuklara yönelik sabah sporu etkinliği düzenlendi. 4 gün süren etkinliğe çocuklar yoğun ilgi gösterdiler. 
Bilim Deney Merkezi çocuklara yönelik bilim gösterisi düzenlerken Masal Şatosu da çocukların hayal dünyasını zenginleştiren özel buluşmalara imza attı. Büyükşehir Gençlik Merkezi ise tanıtım çalışmalarının yanı sıra düzenlediği eğlenceli etkinliklerle gençleri bir araya getirdi. Kadın Danışma ve Dayanışma Merkezi de birimin faaliyetleri hakkında fuar katılımcılarını bilgilendirdi. 

Editör: Ayhan Aydıner