banner8
Öne Çıkanlar çatacık ormanı Bora Mehmet Osmalı Yüksek Öğretim Sınavı Sabrın ve Aşkın Buluşması Eskişehir Acıbadem Hastanesi
banner47

Bu haber kez okundu.

ETO Güvenli hizmeti belgelendiriyor

COVID-19 salgını boyunca üyelerinin ve çalışanlarının sağlığı için tedbirler alan Eskişehir Ticaret Odası, TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi temin etmek için adım attı. Pandemi sürecinde çalışanlarının ve üyelerinin sağlığı için ilaçlama, maske dağıtımı, bilgilendirme faaliyetlerini yürüten ETO, güvenli hizmete öncülük etmek için çalışmalara başladı. Tüm birimlerinde ve hizmet verilen bölümlerde hijyen, ateş ölçümü, enfeksiyon önleme ve kontrol ilkeleri gibi unsurları titizlikle sürdüren Eskişehir Ticaret Odası bu çabasını sertifika ile belgelendirmeye hazırlanıyor.

Uyguladığımız tedbirleri belgelendirmek istiyoruz

Belgelendirme süreci hakkında bilgi veren ETO Başkanı Metin Güler, salgının başından bu yana yürüttükleri çalışmaları belgelendirmek istediklerini belirterek, “COVID-19 salgının başladığı günden itibaren oda olarak üyelerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı için her türlü tedbiri almak için gayret gösterdik. İlaçlama, hijyen, ateş ölçümü ve kontrol ilkelerine dikkat ettik. Üyelerimizin de bu süreçte nelere dikkat etmesi gerektiğine dair çok sayıda bilgilendirme faaliyeti yürüttük. Şimdi de başından beri uyguladığımız tedbirleri belgelendirmek ve öncülük etmek amacıyla TSE tarafından sağlanan COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni temin edebilmek için çalışmalara başladık. Böylece üye iş yerlerimizi de bu sürece dahil edebilmeyi bu sayede iş yerlerinde salgın tehlikesini en aza indirebilmeyi hedefliyoruz ” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol