banner198
banner47

TSYD’den millilere ziyaret

Ziyarette konuşan Baş Antrenör İlker Şentürk yaptığı açıklamada, “Öncelikle ziyaret için çok teşekkür ediyoruz. Eskişehir bizi çok iyi ağırlıyor. Burası bizim evimiz gibi oldu. Salı günü Slovenya, Perşembe günü Hollanda ile karşılaşacağız. Slovenya takımı gençleşerek geliyor. Özellikle Baran, Doruk, Can, Onur, Taner, kaleci Burak sakatlığı nedeniyle kadroda yer almayacak. Grup maçlarında hiçbir takımdan çekinmiyoruz” dedi. 
İyi temsil edeceğiz
“Çok değerli bir takıma sahibiz” diyen Şentürk, “Çok değerli oyunculara sahibiz. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında oyuncularımız çok iyi performans sergiliyor. Kalitemizi ortaya koyarsak ülkemizi çok iyi temsil edeceğimizi düşünüyorum. Bu takımın bir özelliği sonuna kadar mücadeleyi bırakmıyor. Yenilsek de yensek de son topa kadar mücadelemiz her zaman sahada olacak. Alınacak 2 maçtaki galibiyet ile avantajlı konuma gelmek istiyoruz” dedi. 
Keyifli maçlar olacak
Kaleci Yunus Özmusul “Eskişehir’de kendilerini çok rahat hissettiklerini söyleyerek, “Buraya eksik geldik. Ama burası Türkiye Milli takımı. Bu formayı giyen herkes elinden gelenin fazlasını vermek zorunda. Grup maçlarına şanssız başladık. Kovid nedeniyle bizim de eksiklerimiz bir hayli fazla oldu. Son topa kadar elimizden gelen mücadeleyi göstereceğiz. Alacağımız iki galibiyetle çok iyi yerlere geleceğimizi düşünüyorum. Keyifli maçlar bizi bekliyor” dedi. 
Burada olmaktan mutluyuz
Sağ kanat oyuncusu Görkem Biçer ise, “Kamp başından bu yana grup maçlarına iyi hazırlandık. Savaşçı bir takımız. Artık kazanmak istiyoruz. Güzel bir takıma sahibiz, gerekli çalışmalarımız yapıldı. Galibiyete ulaşacağımızı düşünüyorum” dedi. Oyuncu Halil İbrahim ve Antrenörler Adnan Öztürk, Serdar Karaçam ve Osman Özoğlu, Eskişehir’de olmaktan çok mutlu olduklarını belirterek, oynanacak maçları kazanmak istediklerini söyledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol