banner8
Öne Çıkanlar Tepebaşı Belediyesi Yüksek Öğretim Sınavı fedakârlık Medipol Başakşehir Eskişehir
banner47

Bu haber kez okundu.

DEVA'nın yeni başkanları

Edinilien bilgiye göre; Deva Partisi Tepebaşı İlçe Başkanlığı görevine Ebru Emre’nin getirildiği öğrenildi. Deva Partisi Odunpazarı İlçe Başkanlığına ise Gökmen Göksel getirildi. 

Deva Partisi Tepebaşı İlçe Başkanı Ebru Emre ; 1981 Eskişehir doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini Eskişehir ilinde tamamlamış, Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünde lisansını tamamladıktan sonra yüksek lisansını Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Endüstri İlişkileri ve İnsan Kaynakları Yönetimi alanında dereceyle tamamlamıştır.  2002 yılından itibaren yer aldığı iş yaşantısının ilk yıllarında çeşitli şirketlerde insan kaynakları ve finansal yönetim alanlarında iş deneyimleri olmuştur. 2010 yılından itibaren Osmangazi Elektrik Dağıtım İşletmesinin Bölge İnsan Kaynakları ve İdari İşler Müdürlüğü görevini gerçekleştirmiştir. 2018 yılında Hacettepe Üniversitesi Tekno kentinde ar-ge alanında faaliyet gösteren Aztatek A.Ş. nin genel müdürü olarak görev yapmıştır. Çeşitli firmalara serbest ve bağımlı olarak insan kaynakları ve kalite yönetimi danışmanlık görevlerinde bulunmuş olup çeşitli sivil toplum kuruluşlarında da yönetim kurulu üyeliği görevlerinde bulunmuştur. 2018 yılında Congress Sun Turizm Seyahat Acentasını kurmuş olup, kurumsal ve bireysel alanlarda turizm sektöründe faaliyet göstermektedir.2014 yılından itibaren Kanal 26 Televizyonunda canlı olarak İş ve Yaşam aktüel programı yapmakta olup ayrıca çeşitli yerel gazetelerde ve halen Sakarya Gazetesinde köşe yazıları yayınlanmakta olup ayrıca Profesyonel Koç ve Mentor olarak danışmanlık hizmeti vermektedir.  2008 yılından itibaren aktif olarak siyaset içerisinde yer almış, bu dönem içerisinde Ak Parti İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği, İlçe Mali İşler Başkan Yardımcılığı, İl Kadın Kolları Halkla İlişkiler Başkanlığı ve Ekonomi İşleri Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur.  İngilizce bilmekte olup, evli ve iki çocuk annesidir.

Deva Partisi Odunpazarı İlçe Başkanı Gökmen Göksel; 21 Ekim 1980 tarihinde doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimini Eskişehir’de tamamladıktan sonra 2003 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. İnşaat Mühendisliği eğitiminin ardından 2007 yılında aynı üniversitenin “İnşaat Mühendisliği Proje Yönetimi” yüksek lisans programından mezun olan Gökmen Göksel, 2008 yılında yedek subay olarak vatani görevini tamamladı. Göksel İnşaat Anonim Şirketi’nde şantiye şefi olarak meslek hayatına başladı. Halen Göksel İnşaat Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanlığını sürdürmektedir. Şirket bünyesinde üst yapı inşaat faaliyetleri yürütülmekte olup aynı zamanda Eskişehir Köprübaşı’nda bulunan “Atos Otel” ile Eskişehir turizmine katkı sağlanmaktadır.  Bunun yanı sıra, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ‘Yapı Anabilim Dalı’nda doktora düzeyinde çalışmalarını sürdürmekte olan Gökmen Göksel, İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol