banner8
Öne Çıkanlar çatacık ormanı Bora Mehmet Osmalı Yüksek Öğretim Sınavı Sabrın ve Aşkın Buluşması Eskişehir Acıbadem Hastanesi
banner47

Bu haber kez okundu.

"AK sevdaya gönül veren kadınlarımızı arıyoruz"

İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Yalçın, ilçe ziyaretleriyle birlikte çalışmalara hız verdi. Bu bağlamda; Seyitgazi, Sarıcakaya, Mihalgazi, Sivrihisar, Çifteler ve Alpu ilçelerini ziyaret eden Başkan Yalçın, kadın kollarında görev almak isteyen ilçe sakinleriyle görüşmeler gerçekleştirdi.

Sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyarak ziyaretlere devam edeceklerini belirten Başkan Yalçın, "Kadın kollarımızda kongre sürecimize başladık. İlçelerimizi tek tek ziyaret ediyoruz. Seyitgazi, Sarıcakaya, Mihalgazi, Sivrihisar, Çifteler ve Alpu ilçelerimizi ziyaret ettik. Kadınlarımızın AK Parti’ye ve özellikle Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a olan ilgileri bizleri memnun etti. Burada kadın kollarımızda görev almak isteyen kadınlarımızla görüşmelerimizi ve değerlendirmelerimizi yaptık. AK sevdaya gönüllü, ülkesine ve milletine hizmet etmek için bende varım diyen kadınlarımızı arıyoruz. Bu davada makam ve mevki değil, gönüllük esastır. Önemli olan bu bayrak yarışında milletimize hizmet etmektir. Kongre sürecimizin ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol