banner8
Öne Çıkanlar Müziğin Mutfağı Utku Çakırözer Tepebaşı Hüseyin Baş Tepebaşı Belediyesi
banner47

Bu haber kez okundu.

AK Partili meclis üyesi CHP'li oldu

Geçtiğimiz Eylül ayında gerçekleşen Eskişehir Büyükşehir Belediye Meclis toplantısında “İlçeme hizmet verirseniz ben sizin saflarınıza, CHP’ye katılmak istiyorum” sözleriyle AK Parti’den istifa ettiğini duyuran Günyüzü Meclis Üyesi Osman Gürnaz’a parti rozetini Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu taktı.

Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun makamında kabul ettiği Belediye Meclis Üyesi Osman Gürnaz, Cumhuriyet Halk Partisi saflarına katılmaktan dolayı mutluluk duyduğunu dile getirerek “Sayın Kılıçdaroğlu’nun taktığı parti rozeti, Altı Ok’u gururla taşıyacağım. Büyükşehir Belediye Başkanımız Yılmaz Büyükerşen ile diğer belediye Başkanlarımıza ve meclis üyelerimize destek olmak için elimden gelen gayreti göstereceğim” dedi.

CHP Günyüzü İlçe Başkanı Hasan Altınsoy ve Osman Gürnaz’ı makamında ağırlayan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da “Tarihinden güç alan, yaklaşık bir asırlık geçmişi ile demokrasinin, adaletin yılmaz savunucusu Cumhuriyet Halk Partisi’nin saflarına katılmak isteyen tüm vatandaşlarımıza kucak açmaya devam ediyoruz. Bu kurumsal çatı altında tarihi sorumluluk üstlenerek çalışmak isteyen herkese kapımız açık. Eskişehir bizim için çok önemli. Yılmaz Büyükerşen Hocamızla birlikte belediye başkanlarımızın ve meclis üyelerimizin üstün gayretleriyle Eskişehir bugün, tüm ülkenin gıptayla baktığı bir şehir haline geldi. Sayın Osman Gürnaz’ın partimize katılması bize güç verecektir. Günyüzü Belediye Meclis Üyemiz Sayın Osman Gürnaz’ı yürekten kutluyor, partimize hoşgeldiniz diyorum.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol