banner97

Merhaba sevgili okurlarım, zor zamanlardan geçtiğimiz bu günlerde umarım hepiniz iyisinizdir. Terazi, zodyağın 7. burcudur. Yönetici gezegeni aşk ve güzelliklerin gezegeni Venüs’tür. Hava gurubunun öncü burcudur. Uğurlu günü cuma, uğurlu taşı Opaldir. En belirgin özelliği olgunluk, saygı, zarifliktir. Mükemmel dostlardır. Zengin olarak düzenli bir hayat kurmak en büyük istekleridir. Yükselen ve Güneş burcunuz Terazi ise, böbrek, üreme organları, şeker ve göz hastalıkları konusunda dikkat etmenizi tavsiye ederim. Cazibeli, güzel, estetik, yaşam dolu terazi kadınları hoş sohbetleriyle insanlarla fikir alışverişinde bulunmaktan keyif alır. Güzellik anlayışları çok gelişkindir. Onlar modayı takip etmezler, moda onları takip eder. Rahatlık ve keyif yapmaktan hoşlanan terazi kadını zora gelmeyi sevmez. Neşeli, hassas ve duygusaldır. Olayları kendi duygularına göre yorumlamak onların işidir. Terazi erkekleri, duygusal, karasız, romantik, iyimser, yumuşak huylu yapıdadır. Meraklı ve öğrenmeye açık özellikleri sayesinde iyi bir konuşmacıdırlar. Bu ayın önemli tarihlerine bakacak olursak; Uzun zamandır gerileme hareketinde olan Satürn 1 Ekim 2020 tarihinde düz hareketine başlayacak. Satürn sınavındaki hak edişlerimizi alma zamanları başlıyor. Ne ektiysek onu biçeceğiz. 2 Ekim tarihinde Koç Burcunda bir dolunay yaşayacağız. 16 Ekim tarihinde terazi burcunda bir yeni ay yaşayacağız. 31 Ekim tarihinde boğa burcunda bir dolunay daha yaşayacağız. Normal döngülerde genellikle her ay bir dolunay ve yeni ay yaşanmakla birlikte bu ay 2 dolunayımız olacak. Bitiş enerjilerinin baskın yaşandığı bir Ekim ayı bekliyor bizi. 13 Ekim’de Merkür gezegeni akrep burcunda durağan hale gelip, 15 Ekim tarihinde gerilemeye başlayacak. Bu tarihten sonra 5 Kasım tarihine kadar gerilemesi devam edecek. Kendimizi ifade etmekle birlikte, Mars gezegeninin de retro olması nedeniyle harekete geçmekte de zorlanacağımız bir döneme giriyoruz. 25 Ekim tarihinde Merkür gezegeni güneşin kalbinde olacak. Sözlerinize ve düşüncelerinize dikkat edin. Dilek dilemek için iyi bir zaman dilimindeyiz. Gökyüzü 11-15 Ekim tarihleri arasında oldukça gergin enerjiler taşıyor. Patlamalar, kazalar, yangın tehlikeleri, savaş alarmları gündemde olabilir.     

YÜKSELEN KOÇ BURCU Bu ay sizin için çok daha önemli. Yönetici gezegeniniz mars retro seyrine devam ediyor. Üstelik 2 Ekimde Koç burcunda olan dolunay sizi çok daha fazla etkileyecek. Bu ayın ilk haftalarında hayatınızda sonlanma enerjileri çok fazla olacak. Ayın ikinci yarısında ilişkiler, ortaklıklar ve kendinizle ilgili önemli kararlar alacağınız zamanlar olsa da başladığınız işlerde marsın retro hareketi nedeniyle zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Ekim ayının son haftasında boğa burcunda olacak dolunay sizin para kaynaklarınızda etkili olacak. Beklemediğiniz yerden para gelebilir. Kredi başvurularınız onaylanabilir. 13-15 Ekim arası karşılıklı ilişkiler ve iş yerinizdeki amirlerinizle olan ilişkilerinizde dikkatli olmanızda, gergin enerjilerden uzak durmakta fayda var.

YÜKSELEN BOĞA BURCU Geri giden mars sizin gizli düşmanlarınızı, hastaneleri ve kapalı alanları gösteren evdeyken, üstüne birde dolunay enerjisine maruz kalacaksınız. Sağlık sorunları ve gizli düşmanlıklarla ilgili zorluklar yaşayabilirsiniz. Ayın ortasında yaşanacak olan yeni ayda günlük yaşantınız ve sağlığınızda iyileşmeler olabilir. Yurtdışı, yüksek eğitim, yabancılarla ilgili konularda sert enerjiler var. Ay sonunda sizi temsil eden evde olacak dolunayda bazı bitişler yaşamanız mümkün.

YÜKSELEN İKİZLER BURCU Sosyal çevrenizde olan arkadaş gruplarınızda artık yeter dediğiniz bir süreçtesiniz. Kendinizle ilgili yeni başlangıçlar yaparken, bekarlar yeni aşk, evli olanlar için ise, bebek sürprizlerinin olacağı bir zaman dilimindesiniz. Merkür gerilemesi sizin sağlık ve günlük yaşantınızı yöneten evinizde olacak. Akciğer sağlığınıza dikkat edin lütfen. 22 Ekim tarihinde ailenizden gelecek destekle borçlarınızı kolayca ödeyebileceksiniz.

YÜKSELEN YENGEÇ BURCU Başak burcundaki Venüs kardeşleriniz ya da yakın çevrenizden size destek verirken, iş, ortaklık ve kariyer evinizde gergin enerjilerle denge sağlamaya çalıştığınız bir zaman dilimindesiniz. Koç burcundaki dolunay enerjisi sizi en çok aile ve kariyer hayatınızda etkiliyor olacak. 19 Ekim tarihinde kardeşlerinizden alacağınız destek size iyi gelecek.

YÜKSELEN ASLAN BURCU Yükseköğrenim, yurt dışı faaliyetleri, uzak akrabalarla olan ilişkiler evinde gerileyen mars bu alanlarda sizlere enerji harcatıyor olacak. Çalışmalarız sonucunda hak ettiğiniz bir para varsa bunu alma zamanı. Araç alımı, kısa yolculuklar, sözleşme imzalama, kardeşler, komşularla ilişkiler evinizde bir yeni ay olacak. Aracınızı değiştirmeyi düşünebilirisiniz. Mars ve Merkür’ün geri giden konumunda çok ta her şey istediğiniz gibi olmayabilir.

YÜKSELEN BAŞAK BURCU Para evinizde gerçekleşecek yeni ay sizi ekonomik olarak biraz rahatlatacak. Gelmesinden umudunuzu kestiğiniz alacaklarınızın ödenmesi söz konusu olabilir. Venüs sizin burcunuzda kendinizi daha iyi hissettiğiniz zaman dilimleri içerisindesiniz. El işi ve hobilerinizle para kazanabilirsiniz. Ay sonunda boğa burcunda olacak dolunayda kardeş ve uzak akrabalarınızla ilgili konular gündeme gelebilir.

YÜKSELEN TERAZİ BURCU Güneş bu ay sizin için parlıyor. Ben biz dengesinde ilişkiler evindeki geri giden mars sizi en çok ilişkiler alanında zorlayacak. Sizi temsil eden evde bir yeni ay olacak. Hayatınızda yeni başlangıçlar olabilir, yeni kararlar alabilirsiniz. Para evinizde gerileyen Merkür’le harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Arkanızdan söylenen sözleri, gizli düşmanlıkları görmenize az zaman kaldı. Bu aralar gizli ilişkileriniz varsa onlar da ortaya çıkabilir.

YÜKSELEN AKREP BURCU Hastaneler ve kapalı alanlarla ilgili evinizde bir yeni ay var. Daha önce yaşamış olduğunuz bir hastalık varsa kontrollerinizi yaptırın lütfen. Kardeşler ve yakın çevrenizde olanlarla ilgili alacağınız sorumluluklarda arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. Bankadan Kredi almak için uygun bir dönem. Daha önce yapmış olduğunuz bir başvuru varsa tekrar gündeme gelebilir. Boğa burcundaki dolunayda ben biz dengesini kurarken gergin olabilirsiniz. Bu dolunayda Uranüs’le beraber olan ay sizi bir anda ikili ilişkiler ve ortaklıklar konusunda istemediğiniz alana çekebilir.

YÜKSELEN YAY BURCU Sevgili yaylar bazılarınız artık bekarlığa son diyerek evlenme kararı alma zamanlarındasınız. Ancak aşk evinizde gerileyen Mars ilişkiniz doğru mu diye sizi sorguya çekebilir. Belki de bitmesi gereken ilişkinizi bitirip sizi daha iyi bir ilişkiye götürmek için iyi bir fırsat olabilir. Para harcamanıza dikkat etmelisiniz. Bu aralar zihniniz oldukça yoğun çalışıyor. Zaman içerisinde arkanızdan dönen dolapları öğreneceksiniz. Birileri gelip sizin kulağınıza fısıldayacak. İş ve kariye alanınızda olan Venüs çalışmalarınızın karşılığını alacağınızı söylüyor. Boğa burcundaki dolunayda sağlığınızı etkileyebilir. Birlikte çalıştığınız kişilerle sürtüşmeler yaşayabilirsiniz.

YÜKSELEN OĞLAK BURCU Aile ve Atalarımızı anlatan yerde mars geri gitmekte. Aile içerisinde olabilecek gerginliklerden uzak durmanızı tavsiye ederim. Yeni bir işe başlamayı düşünüyorsanız Merkür retrosunun geçmesini bekleyin derim. Kariyer evinizde olacak yeni ay size işinizde fırsatlar sunabilir. Jüpiter’in desteği ile iş konularında başarılı olabileceğiniz bir dönemdesiniz. Merkür’ün sosyal, toplumsal alanlarda yapacağı gerilemesinde arkadaşlıklarınızı ve içerisinde olduğunuz gurupları tekrar sorgulayıp, enerjisi tükenen ilişkilerinizi sonlandırabilirsiniz.

YÜKSELEN KOVA BURCU Satürn transitlerinde en çok siz zorlandınız gizli düşmanlıklar, hastalıklar derken şimdide geri giden mars, kardeşler, sözleşmeler, yakın komşular ile olan ilişkilerinizde sizi zorluyor. Merkür kariyer evinizde geri giderken imzalayacağınız sözleşmelere dikkat edin. Başkalarından gelecek paralar konusunda şanslı bir dönemde olabiliriniz. Unuttuğunuz alacaklarınız varsa tahsil etme zamanıdır. Bankadan kredi almak isterseniz onaylanabilir. Mahkemeler konusunda şanslı olabilirsiniz.

YÜKSELEN BALIK BURCU Bazılarınız artık emekli olmaya karar verecek. Para evinizde geri giden mars harcamalar konusunda dikkatli olmanız konusunda sizi uyarıyor. Ani bir kararla kardeşlerinizle birlikte iş kurmak isteyebilirsiniz. Sosyal dernekler, arkadaşlıklar konusunda para ile ilgili sorunlar çıkabilir. Yükseköğrenim, yurt dışı ilişkileri, uzak akrabalarla ilgili evinizde geri giden Merkür dikkatinizi çekmek istiyor. Yurt dışına çıkacaksanız pasaport ve kimlik gibi mevzuat gerektiren eşyalarınıza dikkat etmelisiniz. Üniversiteyi kazandınız okula kayıt yaptırdınız evraklarınız tam mı gözden geçirin derim.

Sevgiyle kalın…

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol