Eskişehir Odunpazarı İlçesi Şehit Serkan Özaydın İlkokulu sınıf öğretmenleri Canan Aras, Rahime Çelik, Yasemin Bostan ve Nejla Genç koordinatörlüğü'nde yürütülen eTwinning projeleri açılış sergisi 27 Nisan 2022 tarihinde yapıldı.

Açılışa Çifteler İlçe Millî  Eğitim Müdürü Fikret Çelik, Türkiye Muhtarlar Derneği Eskişehir Şube Başkanı ve Huzur Mahallesi Muhtarı Refik Özaydın, Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdür ve Müdür Yardımcısı,Odunpazarı İlçe  Şube Müdürleri Şahin Ünve ve Mehmet Erbek, çok sayıda okul müdürü ve veli katıldı. Huzur Mahallesi'nde olan ve öğrencilerinin yarısına yakını mülteci olan okulda öğretmenlerin özverili ve gayretli çalışmaları ile ayrıca yabancı uyruklu öğrencilerin de süreç içine katılarak yapılan proje sergisi büyük beğeni topladı. eTwinning projeleri ile öğrencilere web 2.0 araçlarını kullanarak akran öğrenmesi, sınıf içi grup ve bireysel çalışmalar, karma okul takımı etkinlikleriyle 21. Yüzyıl becerileri kazandırılmıştır.

Proje Okullarına Öğretmen Alımı Fişleme Sistemi İle mi Oluyor? Proje Okullarına Öğretmen Alımı Fişleme Sistemi İle mi Oluyor?