banner72
banner75
banner78
banner79
banner47

Bu haber kez okundu.

Özel Çağdaş Okulları'ndan Vali Ayyıldız'a ziyaret

Özel Çağdaş Okulları Ortaokul ve Lise Müdürü İsmail Samur, İlkokul Müdürü Neslihan Sağnak, Müdür Yardımcıları Yakup Dönmez, Ali Düşmezkalender, Ayşegül Mühürhancı Dal ve Esen Uluhan, Eskişehir Valisi olarak göreve başlayan Erol Ayyıldız’ı ziyaret ederek kendilerine hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

VALİ AYYILDIZ EĞİTİME YÖNELİK PROJELERİNİ ANLATTI

Eğitim ve öğretime yönelik fikir alışverişinin yapıldığı görüşmede Vali Ayyıldız, Eskişehir’de eğitime yönelik projeleri olduğunu ve bunları hayata geçirmek istediğini ifade etti. Eskişehir’in eğitime yönelik altyapısı ve yapılabilecek projeler hakkında Özel Çağdaş Okulları yöneticilerinden de bilgi alan Vali Ayyıldız, gerçekleştirmeyi planladığı projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Özel Çağdaş Okulları Müdürü İsmail Samur ise, Vali Ayyıldız’a yeni görevinde başarılar dileyerek Özel Çağdaş Okullarının Eskişehir’deki yeri ve önemi ile başarıları hakkında bilgi verdi.  Özel Çağdaş Okullarının çalışmaları ve projelerinin konuşulduğu görüşme, hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner88