banner72
banner75
banner78
banner79
banner47

Bu haber kez okundu.

"Meydanları darbecilere bırakmadı"

15 Temmuz 2016’da terör örgütü FETÖ tarafından milletin iradesinin hiçe sayılarak demokrasiye ve millete karşı darbe girişiminde bulunulduğunu dile getiren Başkan Çizmelioğlu, “Terör örgütü FETÖ tarafından milli birlik ve beraberliğimize, ülkemizin geleceğine yöneltilen hain kalkışma karşısında aziz milletimiz, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla meydanlara koşmuş, şehit olmuş, gazi olmuş ama vatanı hainlere teslim etmemiştir” dedi.

Vatandaşların meydanları darbecilere bırakmadığını ifade eden İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu, “Gözlerini kırpmadan milletin üzerine ateş edenler, milletin korkacağını ve meydanları kendilerine bırakıp evlerine çekileceğini sandılar. Fakat milletimiz üzerine açılan ateşlere, tehditlere, gözlerinin önünde şehit edilen vatandaşlarımıza rağmen asla geri adım atmamış, meydanı darbecilere bırakmamıştır.

Bu topraklarda özgürce yaşayabiliyorsak, muhakkak ki şehitlerimizin ve gazilerimizin bunda büyük emeği ve payı vardır.

15 Temmuz Şehitlerimizi Anma Günü’nde kahraman şehitlerimizi yâd ederek kahramanlıklarını gelecek nesillere aktaracağız.

Devletine her zaman sahip çıkan milletimiz, darbecilere gereken cevabı 15 Temmuz 2016 gecesi vermiştir. Malazgirt’te, Çanakkale’de, Sakarya’da, Kurtuluş Savaşında atalarımızın izinde yürümekten onur duyan, bir an bile tereddüt etmeyen vatanseverler oldukça ne darbeler ne de hain girişimler bizi yolumuzdan alıkoyamayacaktır. 15 Temmuz’u unutmayacağız, unutturmayacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle 15 Temmuz şehitlerimizle birlikte tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, tüm gazilerimize acil şifalar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner88