banner8
Öne Çıkanlar Neslihan Kantarcı Beton Taş Kilit Taş Üretim Tesisi yunusemre haftası Recep Tayyip Erdoğan Eskişehir 2. Sulh Ceza Hakimliği
banner47

Bu haber kez okundu.

"Her türlü toplu etkinliğe ara verelim"

Kabine toplantısının ardından sosyal medya hesabından basın açıklaması yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Giresun’da bulunan sel mağduru vatandaşların vergi mükelleflerinin 30 Kasım’a çekileceğini söyledi. Erdoğan bulunan doğalgaz rezervi ile ilgili “Akdeniz’den de müjdeli haber alacağımızı ümit ediyoruz” ifadelerini kullandı. Öte yandan  Covid-19 konusunda tedbire vurgu yapan Erdoğan; Düğün, cenaze, taziye, tatil gibi toplu etkinlikler virüsün yayılma alanı haline dönüştü. Hele hele plajlar, buralar ayrı felaket" dedi.

Kabine toplantısı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirdi. Recep Tayyip Erdoğan toplantıda şu konulara da değindi. Karadeniz'de bulunan petrol rezerviyle ilgili olarak; " İnşallah bu müjdenin devamı gelecek. Tek kuyu değil 2-3-4 devam edecek. Bu kuyuların fazla oluşu umutlarımızı çok daha arttırıyor." dedi. Aynı zamanda koronavirüsle ilgili uyarıda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan şu ifadeleri kullandı; "Olumsuz bir görüntüyle karşı karşıyayız. Düğün, cenaze, tatil gibi toplu etkinlikler virüsün yayılma hallerine dönüştü. Buralarda yayılma alanı çok çok fazla. Her türlü toplu etkinliğe bu sürede ara verelim."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol