banner72
banner75
banner78
banner79
banner47

Bu haber kez okundu.

"15 Temmuz’da milletimiz destan yazmıştır"

  Çalışkan mesajında şu ifadeleri kullandı:

 “Gücünü sandıktan, yetkisini milletten almayan bir idarenin asla meşru kabul edilemeyerek, milletin iradesi dışında bir seçeneğe asla boyun eğilemeyeceğinin tüm dünyaya gösterildiği ve milli dirilişin yeniden ayağa kalktığı 15 Temmuz’da milletimiz destan yazmıştır. Milletimizin 15 Temmuz gecesinde tüm dünyaya gösterdiği; vatanımızın birliğine, bütünlüğüne, demokrasimize ve milli iradeye sahip çıkma kararlılığı üzerinden dört yıl geçmiştir.

           Kurtuluş Savaşımızda dahi faaliyetlerine kesintisiz devam eden, milli iradenin temsilcisi Türkiye Büyük Millet Meclisimizi bombalamaya cüret edenler, tarihin en büyük ihaneti içinde bulunmuşlar ancak milletimizden gereken cevabı almışlardır. Asla unutulmaması ve unutturulmaması gereken bu ihanet girişimine karşı devletimiz ve tüm milletimiz gibi Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı doğrultusunda meydanları dolduran, günler süren demokrasi nöbetleri tutan; Çanakkale, Kurtuluş Savaşı, Kıbrıs Barış Harekatı ile süregelen terörle mücadelede olduğu gibi yine devletine, milletine, bayrağına sahip çıkarak, FETÖ ve işbirlikçisi hainlere geçit vermeyen tüm hemşehrilerimize bir kez daha gönülden saygılarımızı sunuyoruz. 

        15 Temmuz’un 4’üncü yıl dönümünde, tarihe geçen bu destansı demokrasi mücadelesinde vatanı, milleti ve bayrağı için her türlü fedakarlığı göze alarak şehit olan kahraman askerlerimize, polislerimize ve demokrasi şehidi sivil vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine sabırlar diliyor, gazilerimizi minnetle anıyoruz..”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner88